MAŁA PIELUSZKA BAMBUSOWA PĄCZKI FIRMY PAISLEY

By kkaarrcciiaa18 - 06:17

Witajcie kochani :)

Pogoda za oknem nas nie rozpieszcza. Aura typowo jesienna - deszczowo, pochmurno, szaro i buro. Dzisiaj na osłodę przygotowałam dla Was post z Pieluszką bambusową w roli głównej. Tą piękną, małą pieluszkę otrzymałam w ramach współpracy od firmy Paisley
Możecie ją zakupić w sklepie internetowym Producenta w cenie 8.00 zł.


DLACZEGO WARTO KUPIĆ MAŁĄ PIELUSZKę BAMBUSOWĄ ?

Przedstawiony produkt składa się w 100 % z włókien bambusowych. Produkt ekologiczny jest w całości biodegradowalny. Bądź EKO z Paisley Poland.
ROZMIAR: 30 X 30 cm
Gramatura: 170 g/m2
Tolerancja rozmiaru i gramatury: +-10%


Właściwości wyrobów z tkaniny bambusowej
Tkanina z bambusa odznacza się dużą miękkością, oraz ma elegancki połysk. Jedwabisty chwyt bierze się stąd, że włókna bambusowe są wyjątkowo gładkie i miękkie. W rezultacie tkanina jest podobna w dotyku do jedwabiu, jest jednak od niego dużo bardziej wytrzymała, a koszt produkcji jest dużo niższy.
Antybakteryjna tkanina
Tkanina bambusowa zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Według testów wykonanych przez Międzynarodowe Zrzeszenie Producentów Tekstylnych, włókno nawet po 50 praniach zachowuje te właściwości. Oznacza to, że bakterie, pleśń, kurz i inne alergeny czy zanieczyszczenia nie działają na tkaninę bez względu na to czy jest sucha czy mokra.
Właściwości antybakteryjne wpływają na tkaninę również antyodorowo.

Hipoalergiczność
Właściwości hipoalergiczne tkanin bambusowych potwierdziły badania przeprowadzone przez PASSAGE COSMETICS LABORATORY i laboratorium firmy PADMED, które dodatkowo wykonało naskórkowe testy płatkowe. Uprawa bambusa nie wymaga stosowania środków chemicznych i pestycydów, dlatego produkt końcowy, tkanina, też nie zawiera toksycznych substancji, które mogą podrażniać skórę.Produkty bambusowe są świetnym rozwiązaniem dla dzieci, osób z alergią lub bardzo wrażliwą skórą.

  • Share:

You Might Also Like

0 komentarze